YS Tasarım
 • Pzt – Cuma: 09:00 – 18:00
 • +90 212 924 90 83
 • info@adeca.com.tr
 • ÇÖZÜMLERİMİZ

  Döşemelik Kumaşlar

  Perdelik Kumaşlar

  Suni Deriler

  Contract Kumaşlar

  Karo Halı

  LVT Zemin Kaplaması

  Döşemelik Kumaşlar

  İster doğallık, ister yenilik, ister gösteriş, isterse de modernlik Adeca’ya hangi taleple gelirseniz gelin, her yıl birbirinden farklı yepyeni tasarım ve koleksiyonlarla daha da genişleyen Adeca’nın ürün yelpazesinde döşemelik kumaş ile ilgili aradığınız her şeyi kolaylıkla bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Adeca, stok programı sayesinde tüm dünyadaki müşterilerine en hızlı şekilde kesmece servis vermektedir.

  Adeca için üst düzey servis kalitesinin en önemli belirleyici faktörlerinden biri ise lojistik destektir.

  Etkili stok yönetimi ve hava yolu kargo firmalari ile yapılan anlaşmalar sayesinde dünyanın herhangi bir noktasındaki müşterilerine kapı teslim şekilde servis verebilmektedir.

  Profesyonel satış personelimiz dünyanın her yerinde hizmetinizdedir.

  Perdelik Kumaşlar

  Yenilikçi çizgisiyle ev tekstilinde yeni trendlere öncülük eden Adeca, perdelik koleksiyonlarında renkleri, desenleri ve modanın çizgilerini kullanarak estetiği pencerelere taşıyor.

  Sınırsız desen ve renk seçeneğiyle müşteri beklentilerine tarzı, duruşu ve dokunuşu ile her mekanı şıklıkla tamamlayacak çözümlerle cevap veren Adeca, sahip olduğu jumbo jakarları sayesinde 140 cm’e kadar desenlendirme yapılabilen perdelik kumaşların üretimini 280 cm genişliğe kadar yapabilmektedir.

  Ayrıca Adeca perdelik kumaşta özel müşteri taleplerine de özel uygulama ve tasarımlarla da cevap verebilmektedir.

  Suni Deriler

  Suni deri, daha ucuz, daha dayanıklı, sağlam ve çizilmez bir malzeme olmasından dolayı her geçen gün tüketiciler için daha çekici hale geliyor. Diğer döşemelik malzemelere göre daha kolay temizlenebilmesi, bakım kolaylığı ve uzun dayanımı ve performans özellikleri ile beraber daha çok tercih ediliyor. Adeca bu alanda da yüksek kaliteyle müşterilerine servis verirken ürünleri önde gelen akredite laboratuarlar tarafından test ediliyor ve sertifikalandırılıyor.

  Contract Kumaşlar

  Adeca, dünya çapındaki contract projelere kumaş tedariği sağlayan lider firmalardan biridir. Belirlenen ve talep edilen desen, tarz ve teknik özelliklere uygun çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Adeca satış ekibi projelerde destek vermek için dünyanın her yerindeki müşterilerini ziyaret edip taleplerine çözüm bulmaktadır.

  Ofisler, okullar, üniversiteler, sinema, sinema, barlar, oteller, restoranlar ve sağlık gibi çok çeşitli ticari iç mekanlar için kumaş tasarlayıp üretmektedir.

  Karo Halı

  Karo halı kullanıcılarına sunmuş olduğu avantajlar ile pek çok yönden benzerlerinden ayrılır. Bunların başında da kurulum ve temizlik yer almaktadır. İnatçı bir lekenin halı üzerinde belirdiği bir durumda, sadece lekenin bulunduğu karo alınarak temizlenebilir veya yerine başka bir karo halı konularak tüm mekânda değil de tek bir parçada değişikliğe gidilebilir. Karo halı dayanıklı olması için tasarlanmıştır, buda uzun ömür ve yüksek performans demektir. Artı olarak tasarım seçeneklerinin sınırsızlığı ile dilediğiniz mekânı yaratmanıza olanak sağlar.

  LVT Zemin Kaplaması

  Ahşap, taş ve mermerin doğal görüntüsüne sahip olarak üstün teknoloji ile üretilen LVT, günümüzde en dayanıklı ticari yer kaplamalarından biri olarak değerlendirilmektedir. Modern teknoloji ile farklı özelliklerde tabakalardan çok katmanlı olarak üretilen LVT yüksek dayanıklılığının yanında, mimarlara yaratıcılığını sergileyebileceği sınırsız olanaklar sunmakta; esnek yapısından dolayı ise üzerinde ayakta dururken ve çalışırken konfor sağlamaktadır.