YS Tasarım
 • Pzt – Cuma: 09:00 – 18:00
 • +90 212 924 90 83
 • info@adeca.com.tr
 • Çözümler

  Döşemelik Kumaşlar

  İster doğallık, ister yenilik, ister gösteriş, isterse de modernlik Adeca’ya hangi taleple gelirseniz gelin, her yıl birbirinden farklı yepyeni tasarım ve koleksiyonlarla daha da genişleyen Adeca’nın ürün yelpazesinde döşemelik kumaş ile ilgili aradığınız her şeyi kolaylıkla bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

  DETAYLAR

  Perdelik Kumaşlar

  Sınırsız desen ve renk seçeneğiyle müşteri beklentilerine tarzı, duruşu ve dokunuşu ile her mekanı şıklıkla tamamlayacak çözümlerle cevap veren Adeca, sahip olduğu jumbo jakarları sayesinde 140 cm’e kadar desenlendirme yapılabilen perdelik kumaşların üretimini 280 cm genişliğe kadar yapabilmektedir.

  DETAYLAR

  Suni Deriler

  Suni deri, daha ucuz, daha dayanıklı, sağlam ve çizilmez bir malzeme olmasından dolayı her geçen gün tüketiciler için daha çekici hale geliyor. Diğer döşemelik malzemelere göre daha kolay temizlenebilmesi, bakım kolaylığı ve uzun dayanımı ve performans özellikleri ile beraber daha çok tercih ediliyor.

  DETAYLAR

  Sözleşmeli Kumaşlar

  Adeca, dünya çapındaki contract projelere kumaş tedariği sağlayan lider firmalardan biridir. Belirlenen ve talep edilen desen, tarz ve teknik özelliklere uygun çok geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Adeca satış ekibi projelerde destek vermek için dünyanın her yerindeki müşterilerini ziyaret edip taleplerine çözüm bulmaktadır.

  DETAYLAR